Metković Ostali sportovi Sport Vijesti

Karate klub Metković: Nova berba medalja

U Poličniku pokraj Zadra, pod vodstvom trenera Dine Žderića i pom trenera Ante Krstičevića nastupilo je 8 natjecatelja i osvojili su sljedeće medalje:

Katja Jerković, ml.kadetkinjs -44 kg🥈

Nastupili su još Karla Pezić i po prvi put Ivan Krstičević koji ima svega 6 godina. Iako nisu osvojili medalje, bili su i više nego dobri.

Karate klub Metković je u ukupnom poretku dobio u borbama 4 UKUPNA PRVAKA Dalmatinske KARATE LIGE u njihovim kategorijama DORA GALOV🏆, ANTE LEONTIĆ🏆, DUJE MIHALJEVIĆ 🏆i DUJE ŽDERIĆ🏆.

Čestitamo im na ovom uspjehu, kao i svim drugim natjecateljima koji su osvojili druga i treća mjesta.

Na V. kolu KARATE LIGE Hercegovina, nastupila je samo ANJA POKRAJAC i pobjeđuje sve do finala, u finalu ostaje neriješeno ali na odluku sudaca gubi i osvaja srebrenu medalju. Konačni rezultati ukupnih pobjednika biti će objavljeni na I kolu lige u 2020.g.